مرکز پخش مبل هپی چیر در تهران

مرکز پخش مبل هپی چیر در تهران

مرکز پخش مبل هپی چیر در تهران می تواند چند تولیدی و کارگاه کوچک باشد اما کارخانه بزرگ اینتکس لند به عنوان اولین تولید کننده و سازنده صندلی شنی 1 نفره، 2 نفره و 3 نفره چرمی و مخملی، خز و پارچه ای در ایران اقدام به ساخت این محصولات در تیراژهای بسیار بالا نموده است که در همین وب سایت اینترنتی با قیمت های ویژه کارخانه به فروش می رسد.

مرکز پخش مبل هپی چیر در تهران

شرکت اینتکس لند با توجه به تقاضای بالا و محبوبیت فروش مبل هپی چیر یونولیتی در ایران اقدام به تولید آنها در کارخانه خود نموده است تا مصرف کننده آنها را با قیمت های بدونه واسطه و تخفیف دار خرید کنید و در منزل یا محل کار از آنها استفاده نماید.

مبلمان هپیچیر پارچه ای و چرمی بزرگسال و کودک در انواع رنگ و انواع سایز به سفارش خریدار تولید و عرضه می شود که خریدار می تواند با توجه به دیزاین و لوازم خانه و شرکت رنگ و ابعاد مورد نظر را انتخاب کند تا با آن وسایل ست شود.

در داخل مبل شنی هپی چیر یک تا سه نفره مواد یونولیت توپی سفید رنگی پر می شود که وزن کمی دارند ولی تحمل وزن آنها بسیار بالا می باشد، این مواد گرانول خورد شده دایره ای شکل بسیار منعطف هستند و با طرز نشستن افراد بر روی صندلی تغییر حالت می دهند به طوری که ستون فقرات را در استاندارد ترین حالت حفظ می کنند که به این ترتیب این مبل های هپیچیر طبی هستند.

مبل طبی هپی چیر مخصوص کودکان و بزرگسالان اینتکس لند را می توانید در حالت نشستن معمولی، حالت لمی و حالت نیم خواب استفاده کنید که از بهترین مبلهای راحتی یکنفره، دو نفره و سه نفره محسوب می شوند و به خاطر کاربرد، رنگهای زیبا و راحتی آن دارای طرفدارن بسیار زیادی در ایران هستند.
نمایندگی اینتکس مرکز پخش مبل هپیچیر در تهران

خرید صندلی های هپیچیر در ایران

برای خرید انواع صندلی هپیچیر راحتی طبی می توانید به دسته بندی محصولات، دسته مبل شنی در همین وب سایت اینتکس لند مرکز پخش مبل هپی چیر در تهران مراجعه کنید و مدل مورد نظر خود را خرید کنید تا بعد از تولید در اسرع وقت آنرا درب منزل تحویل بگیرید، ضمنا خرید این مبلها نه تنها برای تهران بلکه برای همه شهرستان های کشور امکان پذیر می باشد.
مرکز پخش مبل های هپی چیر در تهران

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.