معایب تشک بادی اینتکس

معایب تشک بادی اینتکس

معایب تشک بادی اینتکس و بست وی این است که احتمال سوراخ و یا پاره شدن آن با اشیا تیز و برنده مانند: چاقو، قیچی، میخ، مداد و خودکار هست و حتی ممکن است با ناخن و پنجه حیوانات اهلی خانگی نیز سوراخ شود یا با پرش کودکان بر روی آن از سر درز کارخانه باز شود.

با باد زدن بیش از اندازه استاندارد (با پمپ های دستی زیرا پمپ های برقی تا حد مناسب تشک بادی را پر می کنند) هم از سر درز و پرس باز می شوند، استفاده برای وزن های سنگین تر از حد مجاز که بر روی بسته بندی تشک درج شده است، نزدیک نگه داشتن تشک به وسائل گرمایشی، ریختن مواد اسیدی بر روی بدنه آن، افتادن سیگار روشن بر روی بدنه پی وی سی تشک، در فضای باز بر روی اشیا تیز و برنده یا سنگ ریزه استفاده کردن تشک بادی.

تعمیر تشک های بادی

همه عوامل بالا می تواند به بدنه تشک های بادی اینتکس و بست وی صدمه وارد کند که در 90 درصد موارد می توان آن را به سادگی با استفاده از چسب تعمیرات مخصوص تشک بادی تعمیر کرد به غیر از مواردی که یک قسمت بزرگ از تشک کنده شده باشد و یا از سر خط های عمودی و افقی روی تشک رویه جیر از پی وی سی جدا می شود نیز به هیچ وجه قابل تعمیر نیستند و اگر تعمیر شود نیاز به هزینه زیادی دارد و ممکن است از همان قسمت بعدا باز شود.

انواع تشک بادی 2 نفره و 1 نفره اینتکس و بست وی با اندازه ها و ابعاد متفاوت می توانید در سایت اینتکس لند، نمایندگی رسمی اینتکس در ایران ببینید و با قیمت های ارزان و مصوب نمایندگی خرید نمایید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.