موتور باد برقی و تلمبه باد دستی اینتکس

موتور باد برقی و تلمبه باد دستی اینتکس

موتور باد برقی و تلمبه باد دستی اینتکس چه تفاوتی با هم دارند؟ پمپ باد برقی دو کاره به وسیله برق 220 ولت شهری کار می کنند که دارای یک ولوم تنظیم باد برای پر و خالی کردن محصولات هستند که پمپ های باد متصل به تخت های بادی با زدن دکمه روشن و چرخاندن ولوم باد به سمت راست محصول بادی پر می شود و با چرخاندن آن به سمت چپ محصول را خالی می کند و پمپ های باد برقی جدا که اینها نیز 2 کاره هستند و برای پر و خالی کردن باید دهانه پمپ باد را داخل سوپاپ باد گذاشته و محصول را باد کنید این پمپ بادهای منفصل یا جدا دارای دو دهانه در قسمت بالا که محصول را خالی می کند و یکی در قسمت کناری پمپ باد قرار دارد که کار پر کردن محصول را به عهده دارد این پمپ های جدا از محصول دارای 3 سری تبدیل شونده هستند که انواع محصولات اینتکس را پر و خالی می کند.

 

 

ویژگی موتور باد برقی و تلمبه باد دستی اینتکس

 

اما پمپ های باد دستی اینتکس چیزی شبیه تلمبه های دوچرخه هستند و به وسیله نیروی مکانیکی و دو دست محصول را پر و خالی می کنند البته سایز های کوچک پمپ های دستی فقط تک کاره هستند و محصول بادی را فقط پر می کنند و برای خالی کردن باید با فشار باد موجود در داخل محصول را از سوپاپ های هوا خالی کنید، این پمپ ها نیز مانند پمپ های برقی دارای 3 سری تبدیل شونده هستند.

 

توصیه میکنیم محصولات بادی اینتکس و بست وی را با پمپ های باد آپاراتی ها پر نکنید زیرا انها دارای فشار باد زیادی هستند که ممکن است محصول بادی را از قسمت درزهای کارخانه باز کند و به آن آسیب برساند.

برای دیدن انواع پمپ باد اینتکس و بست وی به قسمت فهرست محصولات نمایندگی اینتکس لند در همین سایت مراجعه کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.