نصب و جمع استخر اینتکس

نصب و جمع استخر اینتکس

نصب و جمع استخر اینتکس و بست وی، استخر پیش ساخته که در فضای باز نصب می شوند و هیچ حفاظ و یا دیواره ای برای جلوگیری از نفوذ سرمای زمستان به بدنه آن ها وجود ندارد باید حتما در انتهای فصل گرما تخلیه و جمع آوری شوند تا به بدنه آنها آسیب وارد نشود و دارای طول عمر بالا باشند.

استخر های سایز بزرگ اینتکس و شرکت بست وی که از 4 متر به بالا هستند نیاز به دقت بیشتری در زمان نصب و جمع آوری هستند زیرا دارای میله هایی با طول های متفاوت هستند که با حروف انگلیسی در طول و عرض ترتیب بندی شده است، و همچنین طریقه نصب پمپ تصفیه شنی آن که نیاز به مقداری تجربه کاری دارد و ممکن است احیانا دچار هوا گرفتگی شود و به درستی عمل نکند.

نصاب استخر پیش ساخته اینتکس

اگر چه روش مونتاژ و دمونتاژ این سری از استخرها تا حدودی سخت به نظر می رسد ولی در داخل پک هر استخر یک کتابچه و یک دی وی دی فیلم آموزش نصب وجود دارد که با کمی دقت خود خریدار نیز می تواند استخر را نصب و یا جمع آوری کند.

با این وجود کسانی هستند که به دلیل نداشتن زمان و یا حساسیت در نصب ترجیح می دهند که استخر پیش ساخته خریداری شده خود را به یک نصاب حرفه ای از شرکت خریداری شده اینتکس بسپارند که می توانند با شماره های تماس موجود در سایت فروشگاه اینترنتی اینتکس لند نمایندگی اینتکس و بست وی در ایران، تهران تماس بگیرند و کار نصب و جمع استخر اینتکس و یا بست وی را به شرکت بسپارند تا در سریع ترین زمان برای آن ها نصاب فرستاده شود، توصیه می کنیم در زمان نصب استخر های پیش ساخته حتما کارتن و جعبه های آن ها را برای زمان جمع کردن نگه دارید تا دوباره در همان بسته بندی نگه داری شود.

برای نصب و جمع استخر های پیش ساخته اینتکس و بست وی در هر نقطه از کشور می توانید با شماره های موجود در همین سایت نمایندگی اصلی و رسمی اینتکس در ایران تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.