نمایندگی اینتکس تخت بادی

نمایندگی اینتکس تخت بادی

در نمایندگی اینتکس تخت بادی طبی 1 نفره و 2 نفره با قیمت های مصوب نمایندگی اینتکس به فروش می رسد که قیمت های واقعی بر اساس قیمت روز و نسبت به تاریخ تولید تختخواب بادی، تک نفره یا دو نفره بودن، گارانتی تعمیر، ضمانت تعویض 24 ساعته در صورت داشتن عیب از طرف کارخانه و نمایندگی اینتکس تعیین می شود.

تخت خواب بادی اینتکس اصلی با روکش های مخمل و لایه های داخلی ابریشم و بدنه پی وی سی تولید می شوند که برای استراحت های دائم در منزل و محل کار مناسب می باشد، این تختخواب های بادی شرکت اینتکس برای مواقع اضطراری مانند مواقعی که مهمان دارید و امکان خرید لوازم خواب مثل تختخواب فلزی و چوبی، تشک خوشخواب و کلی تشک اضافه ممکن و به صرفه نیست مناسب و عالی می باشند که به سادگی قابل باد شدن با پمپ باد سرخود هستند و که با همان پمپ باد می توانید تختخواب بادی خود را نیز به سادگی و به سرعت خالی کنید.

نمایندگی اینتکس تخت بادی

روش استفاده از پمپ باد تخت بادی دو نفره اینتکس به این صورت است که سیم برق تخت اینتکس را به برق وصل می کنید و دکمه روشن را می زنید سپس ولوم باد دایره ای شکل آن را به سمت راست بچرخانید تا تخت بادی در زمان حداکثر 6 دقیقه برای تخت های بادی 2 نفره و 4 دقیقه برای تخت های بادی 1 نفره پر شود و با تغییر صدای پمپ باد متوجه می شوید که کاملا پر شده است و برای خالی کردن باد آن نیز دکمه روشن را بزنید و ولوم باد دایره ای شکل تخت بادی را به سمت چپ بچرخانید تا باد داخل تخت بادی اینتکس کاملا خالی شود.

 

توجه داشته باشید که تختخواب های بادی اینتکس هرگز برای پریدن کودکان درست نشده اند و ممکن است بر اثر پرش کودک پل های داخلی ابریشمی آنها از بدنه جدا شود و آن قسمت ورم کند که هرگز قابل تعمیر نیست یا برای تعمیر به صرفه نمی باشد.

بدنه تخت بادی اینتکس ممکن است بر  اثر برخورد با اشیا تیز و برنده آسیب ببیند و به اصطلاح پنچر شود که قابل تعمیر است و با چسب تعمیرات مخصوص تخت بادی اینتکس به سادگی توسط خریدار یا تعمیرکاران واحد خدمات پس از فروش نمایندگی اینتکس قابل آپارات و تعمیر می باشد که در مقاله روش استفاده از چسب پنچرگیری اصلی تعمیرات اینتکس کاملا توضیح داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.