نمایندگی رسمی و اصلی استخر بادی

نمایندگی رسمی و اصلی استخر بادی

نمایندگی رسمی و اصلی استخر بادی اینتکس در ایران شرکت اینتکس لند می باشد که جز عرضه کنندگان استخر های بادی کودک، بزرگسال، خانواده، بدنه تمام بادی، بدنه تمام برزنتی، بدنه لبه بادی با طرح کف استخر، اقیانوسی، آکواریومی و طرح کودکانه از سری طرح های دیزنی کمپانی اینتکس و بست وی با قیمت مناسب و سراسری نمایندگی می باشد.

پخش و فروش استخر بادی

استخرهای بادی دارای بیش از 400 نوع و مدل برای تمامی سنین با بدنه 3 لایه از پی وی سی و وینیلین ساخته می شود که قابل استفاده در فضای باز، مقاوم در برابر نور خورشید و مقاوم در برابر دمای آب سرد و گرم است و دارای سایز های 1 نفره تا 15 نفره نیز می باشد که در هر مکانی قابل نصب، راه اندازی و استفاده می باشد.

استخر های بادی اینتکس با عمق زیاد، استخر بادی با طول بلند، استخر بادی با عرض زیاد موجود می باشد ولی استخر های بادی را نمی توان با سایز های غیر از سایزهای از پیش آماده سفارش داد به این دلیل که این استخر ها در خارج از کشور ایران ساخته و تولید می شود که با سایز های از پیش تعیین شده، استاندارد و مهندسی شده طراحی شده است که خطری برای مصرف کننده نداشته باشد و امکان تولید سایزهای سفارشی برای استخر های بادی یا پیش ساخته وجود ندارد.

این نمایندگی فقط در شهر تهران و در آدرس ذکر شده در سایت فعالیت دارد و در هیچ شهر دیگری شعبه ندارد و کلیه محصولات خود را به کل شهر های ایران از جمله شهر کرج، مشهد، اصفهان، بندرعباس، مازندران و سایر شهر های دیگر نیز ارسال می نماید.

انواع استخر بادی و پیش ساخته و دیگر محصولات بادی کمپانی های اینتکس و بست وی را می توانید در فروشگاه اینترنتی اینتکس لند نمایندگی رسمی و اصلی اینتکس در ایران در همین سایت ببینید و با قیمت های اصلی نمایندگی خرید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.