نمایندگی فروش استخر بادی

نمایندگی فروش استخر بادی

نمایندگی فروش استخر بادی شرکت اینتکس، بست وی از تولیدات کمپانی های آمریکایی که تخت لیسانس در چین تولید می شوند و از کیفیت های بسیار بالایی و طبق قوانین کنترل کیفیت کمپانی اصلی در انواع سایز، طرح و رنگ برای همه سنین تولید می شود و در کل جهان توزیع می گردد، شرکت اینتکس لند نیز به عنوان اصلی ترین نمایندگی فروش محصولات بادی از جمله: استخر پیش ساخته، استخر بادی، مبل بادی، کاناپه بادی تخت شو، تخت بادی، تشک بادی، قایق بادی، جکوزی بادی، جامپینگ بادی، وان حمام بادی، چادر بادی کودک و پمپ های باد مخصوص محصولات بادی می باشد.

ویژگی های استخر بادی اینتکس

استخر بادی اینتکس محصولی از جنس پی وی سی یا همان پلاستیک نرم در شکل های مربع و دایره و مستطیل تولید شده اند با این تفاوت که دارای لایه های 2، 3 و 4 لایه طراحی شده تا در برابر نور آفتاب و دمای آب سرد و گرم مقاوم باشد و در هر فضایی به سادگی قابل نصب است استخر های بادی در سایز های خردسال، کودک، بزرگسال و خانوادگی ساخته می شود که برای همه سنین مناسب باشد به همین دلیل به یکی از محصولات پر کاربرد و پرفروش در سرتاسر جهان برای فصل تابستان تبدیل شده اند.

 

استخر های بادی فاقد پمپ باد سرخود هستند ولی به وسیله همه پمپ های باد مخصوص شرکت های اینتکس، بست وی و اینتایم به راحتی باد می شوند و پس از آب گیری آماده استفاده هستند.

استخر های بادی در ایران معمولا از تولیدات شرکتهای اینتکس و بست وی هستند و دارای سایز های از پیش تعیین شده ای هستند که در حد آب تنی می باشد برای دیدن استخر های بزرگسال پیش ساخته و بادی کودک و خانوادگی به قسمت فهرست محصولات در صفحه اصلی سایت اینتکس لند نمایندگی اصلی اینتکس مراجعه کند و از همان جا می توانید خریدتان را انجام دهید.

برای دیدن انواع استخر بادی بزرگسال و کودک به قسمت دسته بندی محصولات، دسته استخر بادی در همین سایت نمایندگی اینتکس در ایران مراجعه کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.