نمایندگی فروش تشک بادی

نمایندگی فروش تشک بادی

نمایندگی فروش تشک بادی در ایران شرکت اینتکس لند با سابقه درخشان در زمینه عرضه و فروش انواع تشک های بادی یک نفره و دو نفره، تشک بادی از جنس پی وی سی با روکش مخمل ضد تعریق ساخته می شود که قابل استفاده در داخل خانه و حتی فضا های خارج از خانه می باشد که دارای رنک بندی های مشکی، کرم، سبز، سرمه ای و دو رنگ از رنگ های مذکور می تواند باشد که هر مدل معمولا تک رنگ هستند و دارای کد محصول اختصاصی درج شده در زیر بسته بندی هستند.

تشک های بادی اینتکس اصلی معمولا فاقد پمپ باد می باشد که باید برای پر و خالی کردن باد آنها باید پمپ باد جدا تهیه کنید و دارای ارتفاع در حدود 20 تا 22 و در سایز های 1 و 2 نفره توسط شرکت های اینتکس، بست وی و جیلونگ تولید می شود.

موارد استفاده از تشک بادی اینتکس

از تشک های بادی اینتکس یا بست وی می توانید در منزل، محل کار و مسافرتها در داخل چادر مسافرتی استفاده کنید که واقعا کار بشر را راحت تر کرده است که به خاطر وزن و حجم کمی که دارند بعضا حتی در ساک و کوله پشتی که معمولا در مسافرتها، کمپ ها و کوهنوردی ها همراه دارند جا میشود و به یک وسیله کاملا کاربردی و لازم در زندگی روزمره انسان شده است که نه تنها در ایران در همه جای جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

آیا تشک های بادی سوراخ یا پاره می شوند؟ تشک بادی فقط با برخورد با اشیا تیز مانند چاقو، شاخه تیز، مداد و یا خودکار سوراخ می شوند نه به خودی خود و در صورت بروز چنین مشکلاتی مانند سوراخ یا پاره شدن برای این تشک ها به سادگی به وسیله چسب های تعمیرات اینتکس و یا بست وی قابل تعمیر و رفع پنچری هستند.

برای دیدن انواع تشک بادی در نمایندگی فروش تشک بادی اینتکس در ایران به قسمت دسته بندی محصولات، دسته تشک بادی همین سایت مراجعه کنید و اقدام به خرید اینترنتی و یا حضوری کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.