نمایندگی قلعه بادی کودک

نمایندگی قلعه بادی کودک

نمایندگی قلعه بادی کودک قلعه بادی کودک اینتکس یکی از انواع قلعه بادی یا تشک پرش کودک خانگی می باشد که نمونه بزرگتر آن را در شهر بازی ها و پارک ها می بینید.

با این تفاوت که قلعه بادی کودک کودکان عمومی خیلی بزرگ تر است و چندین کودک می توانند از آن به طور هم زمان با وزن های متفاوت استفاده کنند که باید پمپ باد آن به طور مداوم روشن و فعال باشد اما این قلعه های بادی و جامپینگ های بادی کودک اینتکس و بست وی خانگی یا شخصی به وسیله یک پمپ باد برقی، دستی و یا پدالی یکبار برای همیشه باد می شوند و پس از باد شدن در هر فضا و مکانی مانند منزل، مهد کودک ها و خانه های بازی کودکان برای یک یا دو کودک برای سنین 2 تا 6 سال تا وزن 20 الی 60 کیلو گرم بسته به نوع مدل قلعه بادی قابل استفاده هستند که بعضی از مدل های آن دارای سرسره و آب پاش نیز می باشند.

نمایندگی قلعه بادی کودک اینتکس

قلعه بادی کودک اینتکس یا بست وی با طرح ها و رنگ بندی های زیبا و بچه گانه دارای قیمت بسیار مناسب وزن کم، سبک، قابل جابجایی و نصب آسان هستند که می تواند یک وسیله کارآمد و عالی برای بازی، ورزش، سرگرمی و تخلیه انرژی فرزندانتان باشد که در داخل اتاق کودک، حیاط و غیره قابل نصب و استفاده می باشد و همچنین می توانید از آن به عنوان کادوی متفاوت تولد برای هدیه به کودکان خود و اطرافیان در نظر بگیرید.

انواع قلعه بادی کودک در طرح ها و سایز های متفاوت می توانید در نمایندگی قلعه بادی کودک در سایت نمایندگی اینتکس در ایران در همین سایت قسمت دسته بندی محصولات دسته جامپینگ بادی ببینید و به صورت اینترنتی برای شهر تهران و کلیه شهرستان های کشور خرید نمایید و در اسرع وقت تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.