نمایندگی مرکزی فروش تشک صندلی عقب

نمایندگی مرکزی فروش تشک صندلی عقب

نمایندگی مرکزی فروش تشک صندلی عقب ماشین یا خودرو مخصوص مسافرتها بر روی صندلی عقب نصب می شود و پشت ماشین را تبدیل به یک تختخواب بادی ماشینی اصلی برای استراحت و خواب کودکان و بزرگسالان و همچنین برای حمل و نقل بیمارانی که از نمی توانند در ماشین بنشینند و به مسافرت یا بیمارستان بروند عالی ترین وسیله می باشد.

تشک بادی ماشین دو نفره یا یک نفره داخل ماشین مسافرتی به همراه پمپ باد ماشینی، بالش بادی، ساک حمل، از جنس بدنه پی وی سی با روکش ها و رویه های مخمل و برزنت تولید می شود.

تعدادی از این تشک صندلی عقب ماشین یک تکه هستند و یک سری از مدل های آن جدا شونده است یعنی پایه های بادی از بدنه اصلی جدا می شود تا تشک را بجز در خودرو برای مصارف دیگر نیز بتوان استفاده کرد، این تشک های داخل ماشینی بر روی همه ماشین های ایرانی و خارجی، سدان و شاسی بلند قابل نصب و ست کردن است.

رنگ های تشک بادی صندلی عقب ماشین

معمولا تجربه نشان داده که مشتریان برای انتخاب رنگ تشک بادی صندلی عقب ماشین، هم رنگ طراحی داخل ماشین و هم رنگ با رو دری ها و روکش های صندلی انتخاب می کنند اما شما می توانید از این وسیله کاربردی بنا به سلیقه خودتان از بین رنگ های موجود انتخاب کنید مانند: مشکی، کرم، طوسی، نقره ای که از رنگ های پرفروش این کالا محسوب می شود و همچنین رنگ های سبز، آبی، نارنجی، زرد و غیره.

از دیگر دلایل انتخاب رنگ مشکی تشک بادی صندلی عقب خودرو اصلی برای مشتریان چرک تاب بودن آن است به این دلیل که بیشتر برای استراحت کودکان در مسافرتها از آن استفاده می کنند و معتقدند رنگ مشکی دیر تر لکه و یا کثیف می شود.

این محصول جالب و مسافرتی، کمپینگی و آفرودی را در قسمت فهرست محصولات سایت فروشگاه اینترنتی اینتکس لند نمایندگی مرکزی فروش تشک صندلی عقب ماشین می توانید ببیند و اقدام به خرید نمایید و یا به صورت حضوری از آدرس درج شده در سایت قسمت تماس با ما ببینید و با مراجعه به فروشگاه خریدتان را انجام دهید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.