نمایندگی مرکزی فروش جامپینگ بادی

نمایندگی مرکزی فروش جامپینگ بادی

نمایندگی مرکزی فروش جامپینگ بادی اینتکس و بست وی که به شکل های دایره، مستطیل، مربع، به شکل قلعه، رینگ، گهواره و غیره تولید می شود، جامپینگ بادی شرکت اینتکس معمولا برای سایزهای کودک تا هفت سال عالی ترین محصول امن و بی خطر برای تخلیه انرژی کودکان محسوب می شود، قلعه و جامپینگ های بادی از رنگ بندی های بسیار زیبا و جذاب با طراحی های زیبا از کمپانی های تولید کننده ساخته می شود که در منزل، مهدکودک ها و مراکز بازی مانند شهر بازی ها و پارک های بازی قابل نصب و استفاده هستند.

قیمت جامپینگ و قلعه بادی کودک اینتکس به سایز، ابعاد، تحمل وزن، مخصوص پرش، وزن بسته بندی، شکل دایره، گرد، مربع، مستطیل، رینگی، رده سنی، قابل استفاده در منزل یا مهدکودک، نوع جنس، طرح، رنگ بندی، دخترانه، پسرانه، ظرفیت تعداد 1 نفر یا 2 نفره و کارخانه تولیدی بستگی دارد.

طرح های قلعه بادی کودک اینتکس

جامپینگ بادی و قلعه بادی کودک اینتکس معمولا از جنس پی وی سی 3 لایه با رنگ های جالب کودکانه در طرح های قلعه، رینگ بوکس و دایره ای شکل برای جذب کودکان و سرگرمی بیشتر آنها تولید شده است، قلعه های بادی کودک اینتکس را می توانید در منزل و مهد کودک ها برای تخلیه انرژی و سرگرمی کودکان استفاده کنید و یا به عنوان کادوی تولد به آنها هدیه دهید.

اگر از خودتان می پرسید که آیا واقعا قلعه ها و جامپینگ های بادی اینتکس و یا بست وی قابلیت ارتجاعی دارند و یا ممکن است که کار یک ترامپولین پرش کودکان را انجام دهند؟ باید بگوییم بله این جامپینگ های بادی کودک همان کار ترامپولین را انجام می دهند و از دیواره های بادی نیز برخوردار هستند که ایمنی کودکان را تامین می کنند.

انواع جامپینگ بادی و قلعه بادی کودک را می توانید در نمایندگی مرکزی فروش جامپینگ بادی در ایران در قسمت دسته بندی محصولات، دسته جامپینگ بادی و ترامپولین ببینید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.