نمایندگی مرکزی فروش پمپ باد

نمایندگی مرکزی فروش پمپ باد

نمایندگی مرکزی فروش پمپ باد اینتکس و بست وی این پمپ های باد برای باد کردن همه محصولات بادی اینتکس، بست وی، اینتایم، جیلونگ و غیره قابل استفاده است، پمپ های باد را به عنوان تلمبه باد، کمپروسور باد و تلمبه باد نیز می شناسند.

کارایی این پمپ های باد اینتکس با برق شهری، دستی، پدالی، فندکی ماشین، برقی و ماشینی، شارژی و باتری خور است که تعدادی از آنها از بقیه قدرت باد کنندگی بیشتری دارند که به پمپ های پر قدرت و پرتوان معروف هستند.

نمایندگی پمپ باد اینتکس و بست وی که شامل پمپ باد برقی، پمپ باد فندکی، پمپ باد دستی، پمپ پدالی، پمپ پایی، تلمبه باد، پمپ برقی و فندکی، پمپ ماشینی، پمپ شارژی، پمپ باطری خور و پمپ باد پرتوان برقی و برقی فندکی پر قدرت می باشد که اغلب آنها دو کاره هستند به این معنی که هم محصول را باد می کنند و هم وکیوم یا خالی می کنند.

از این محصولات که با برق شهری و یا نیروی مکانیکی شخص کار می کنند می توانید برای باد کردن همه محصولات بادی استخر پیش ساخته، استخر بادی، تخت بادی، تشک بادی، مبل بادی، کاناپه بادی تخت شو، قایق بادی، وان بادی، جکوزی بادی، جامپینگ بادی کودک، چادر بادی کودک و غیره از هر شرکت یا کارخانه ای که تولید می شود استفاده کنید.

نحوه کار با پمپ برقی سرخود اینتکس

پمپ های باد برقی دو کاره اینتکس به وسیله برق 220 ولت شهری کار می کنند که دارای یک ولوم تنظیم باد برای پر و خالی کردن محصولات هستند که پمپ های باد متصل به تخت های بادی با زدن دکمه روشن و چرخاندن ولوم باد به سمت راست محصول بادی پر می شود و با چرخاندن آن به سمت چپ محصول را خالی می کند و پمپ های باد برقی جدا که اینها نیز 2 کاره هستند و برای پر و خالی کردن باید دهانه پمپ را داخل سوپاپ باد گذاشته و محصول را باد کنید این پمپ بادهای منفصل یا جدا دارای دو دهانه در قسمت بالا که محصول را خالی می کند و یکی در قسمت کناری پمپ قرار دارد که کار پر کردن محصول را به عهده دارد این پمپ های باد جدا از محصول دارای 3 سری تبدیل شونده هستند که انواع محصولات اینتکس را پر و خالی می کند.

اما پمپ های باد دستی اینتکس چیزی شبیه تلمبه های دوچرخه هستند و به وسیله نیروی مکانیکی و دو دست محصول را پر و خالی می کنند البته سایز های کوچک پمپ های دستی فقط تک کاره هستند و محصول بادی را فقط پر می کنند و برای خالی کردن باید با فشار باد موجود در داخل محصول را از سوپاپ های هوا خالی کنید، این پمپ های باد نیز مانند پمپ های برقی دارای 3 سری تبدیل شونده هستند.

انواع پمپ باد اینتکس، بست وی و غیره را می توانید در نمایندگی مرکزی فروش پمپ باد اینتکس در قسمت دسته بندی محصولات، دسته پمپ باد سایت اینتکس لند نمایندگی رسمی محصولات بادی اینتکس در ایران مراجعه کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.