نمایندگی های فروش استخر بادی اینتکس

نمایندگی های فروش استخر بادی اینتکس

نمایندگی های فروش استخر بادی اینتکس در ایران دارای چندین مجموعه متنوع و مجزا هستند که هیچکدام زیر مجموعه و زیر نظر یکدیگر نیستند و هر شرکت یا نمایندگی فروش محصولات بادی اینتکس در داخل ایران دارای مجوز ها و اختیارات خاص خود در زمینه های فروش انواع محصولات بادی می باشند و نمی توان برای خرید های دارای عیب و ایراد سلامت، گارانتی یا قیمت های متفاوت به دیگر نمایندگی ها شکایت کرد در نتیجه در زمان خرید از نظر قیمت، کیفیت ظاهری کالا دقت کامل را داشته باشید تا نیازی به طرح دعاوی نباشد.

از جمله نمایندگی های قدیمی، اصلی و مرکزی فروش استخر های بادی و دیگر محصولات بادی اینتکس سایت اینتکس لند همین سایت می باشد که چندین سال است در زمینه فروش و پخش محصولات بادی اینتکس و بست وی در خدمت هم میهنان گرامی است که اصالت و ضمانت کالاهای اینتکس و بست وی را تضمین می نماید و در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.

توجه داشته باشید که هر محصول بادی دارای عیوب ظاهری و غیره را فقط می توانید فقط از همانجایی که خرید نموده اید تعویض کنید یا پس داده و این نمایندگی فقط در برابر فروش محصولات بادی اینتکس و بست وی به مشتریان خود با فاکتور رسمی شرکت و فقط در زمان 24 ساعت بعد از تاریخ فاکتور فروش مسئول می باشد و در برابر محصولات نمایندگی های دیگر اینتکس در ایران و یا فروشگاه های خرد ندارد و پاسخگو نمی باشد.

انواع محصولات بادی اینتکس و محصولات بست وی از جمله استخر بادی بزرگسال، استخر بادی کودک و استخر های بادی با ارتفاع بلند و کوتاه با کیفیت عالی را می توانید در فروشگاه اینترنتی اینتکس لند ببینید و با قیمت های مصوب نمایندگی اصلی، رسمی و مرکزی اقدام به خرید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.