وان بادی اصلی اینتکس

وان بادی بچگانه بست وی

وان بادی اصلی اینتکس مخصوص حمام دارای یک کیو آر کد 5 رقمی با ثبت جهانی است که اصالت آنرا تضمین می کند ضمنا هرگونه کپی برداری غیر مجاز از آن جرم است، این وان ها در کشور چین تولید می شوند و با توجه به کیفیت و استاندارد های خاص به کل دنیا ارسال می شوند.

اندازه بسته بندی وان بادی اصلی اینتکس

قیمت ارزان و وزن سبک این وان های بادی میل مردن جهان را برای خرید آنها بیشتر نموده است این محصولات بعد از تست سلامت توسط کارخانه های سازنده ای مثل اینتکس، اینتایم و بست وی وارد بازار می شوند که در داخل بسته بندی های کوچکی به وزن 2 تا 4 کیلو و ابعاد بسته بندی حدود 50 سانت در 50 سانت که واقعا کم جا هستند و حمل آنها نیز ساده است.

به جای اینکه کلی برای خرید وان های حمام سرامیکی سنگین و جاگیر هزینه کنید می توانید با خرید وان بادی حمام که دارای سایز های زیادی است و برای همه فضا های کوچک حمام مناسب است به راحتی از آنها استفاده کنید آنها را باد کنید و بعد از استفاده هم آنرا جمع آوری نمایید تا کودک و بزرگسال و همه سنین از وان حمام استفاده کنند.

وان بادی با یک پمپ باد پر و خالی می شوند که می تواند پمپ باد دستی، برقی یا پدالی باشد که هر پمپ مزیت خاص خود را دارد اما بهتری آنها پمپ باد برقی اینتکس است که می توان با آن به سرعت و سادگی همه وان های بادی بزرگسال و کودک را پر و خالی کنید، توجه داشته باشید که این پمپ ها در داخل بسته بندی وان قرار ندارند و باید آنها را جداگانه خرید کنید که قیمت آنها سوای خود وان می باشد.

آیا وان بادی کارایی دارد؟

چنانچه به این فکر می کنید که درست است وان بادی ارزان قیمت است اما ممکن است به راحتی سوراخ شود و باید آنرا دور انداخته و پول ها به هدر خواهد رفت؟ در جواب این سوال منطقی باید بگوییم که وان های بادی بدنه ضخیمی دارند و باید حتما یک شی تیز و برنده با فشار به آن برخورد کند تا سوراخ یا پاره شود که در آن صورت هم به وسیله چسب های تعمیرات اینتکس یا بست وی به سادگی قابل تعمیر می باشند.

برای خرید وان بادی اصلی اینتکس و بست وی سایز بزرگسال و کودک می توانید به دسته بندی محصولات بادی در همین سایت نمایندگی اینتکس در ایران مراجعه کنید و وان حمام بادی ورد نظر خود را خرید کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.