وان بادی ساخت چه کشوری است ؟

وان بادی حمام ساخت چه کشوری است ؟

وان بادی ساخت چه کشوری است ؟ jوان های بادی موجود در بازار ایران انواع مختلفی دارد و در سه کارخانه اینتایم، بست وی و اینتکس تولید می شوند البته هر سه کارخانه در کشور چین اقدام به تولید محصولات خود نموده اند ناگفته نماند که این محصولات بادی در اصل ابتدا در کشور آمریکا ساخته می شده اند ولی به مرور زمان و با توجه به فروش بالا و تقاضای های زیاد در سراسر جهان تولید آنها را به کشور چین واگذار کرده اند که دارای نیروی انسانی بالا در کل جهان هستند این تبادل تولید هم به نفع شرکت های آمریکایی، هم به نفع اقتصاد چین و هم به نفع مصرف کنندگان در جهان است زیرا سریع با تیراژ بالا و با قیمت مناسب تولید می شوند.

فروشگاه وان بادی در ایران

از سال 1385 تعدادی از وارد کنندگان ایرانی با واردات وان های بادی حمام این محصولات جدید را وارد بازار کشور نموده اند که بسیار مورد توجه مردم قرار گرفت زیرا قیمت آنها ارزانتر از وان های معمولی بود، حمل و نقل آنها ساده بود و تمام سنین می توانستند از این وان ها در همه حمام های کوچک و بزرگ استفاده کنند که واقعا عالی و هیجان انگیز بود.

مزیت استفاده از وان های بادی

یکی از مشکل های اغلب افراد دنیا ایستاده حمام کردن بود که با توجه به مدت زمان بالای آن به مرور زمان باعث کمر درد و پادرد می شد که خرید انواع وان بادی کودک و بزرگسال این مشکل را برطرف می نمود البته قابلیت استفاده آب گرم و سرد در این محصولات بادی بر محبوبیت آنها بیش از پیش افزود، ضمنا از این لوازم می توانید در داخل حمام و حتی فضاهای باز نیز استفاده نمایید.

روش خرید وان های بادی

برای مشاهده و خرید وان بادی حمام مخصوص کودکان و بزرگسالان می توانید به دسته بندی محصولات همین وب سایت اینترنتی فروشگاه اینتکس لند، نمایندگی محصولات بادی اینتکس در ایران مراجعه کنید و وان مورد نظر را انتخاب و خرید نمایید.
وان حمام بادی ساخت چه کشوری است ؟

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.