پمپ باد ارزان شرکت intex

پمپ باد ارزان شرکت intex

انواع مدل های الکتریکی و مکانیکی پمپ باد ارزان شرکت intex را می توانید در قسمت دسته بندی محصولات این سایت اینترنتی نمایندگی اینتکس در ایران انتخاب و خرید کنید، کمپروسور و تلمبه باد مارک اینتکس فقط برای باد کردن لوازم بادی چهار کارخانه اینتکس، بست وی، جیلونگ و اینتایم مناسب می باشد.

پمپ باد ارزان شرکت intex

کارخانه های تولید کننده محصولات بادی کودک و بزرگسال برای پر و خالی کردن همه محصولات پمپهای باد متحدالشکلی ساخته اند که کاربرد همه آنها مثل هم می باشد یعنی اگر تلمبه و کمپرسور یکی از کارخانه های مذکور را خرید کرده اید و محصول بادی یک کارخانه دیگر نیازی به خرید تلمبه بادی مجدد نمی باشد و از همان موتور باد برقی قبلی می توانید بهره ببرید.

تلمبه باد های اینتکس

تلمبه های باد محصولات بادی دارای مدل های زیادی مانند، پمپ برقی، دستی، پدالی، شارژی، باطری خور، فندکی، پایی، خودرویی، برقی فندکی قوی، پمپ باد مخصوص بادکنک و غیره می باشند که اکثرا دوکاره مکنده و دمنده می باشند با این لوازم به سرعت کلیه لوازم بادی را پر و خالی کنید زیرا مدل های برقی با برق 220 ایران کار می کنند و نیازی به خرید تبدیل دوشاخه به سه شاخه ندارند.

خرید موتور باد مخصوص لوازم بادی

برای راهنمایی بیشتر در مورد خرید پمپ باد اینتکس مناسب کالای بادی خود با شماره های درج شده در وب سایت ما تماس حاصل نمایید تا همکاران ما به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند.
پمپ باد ارزان شرکت intex Intex wind pump

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.