پمپ باد محصولات بادی اینتکس

پمپ باد محصولات بادی اینتکس

پمپ باد محصولات بادی اینتکس و بست وی، پمپ باد برقی، پمپ باد دستی، پمپ پایی، پمپ پدالی، پمپ بادی برقی و فندکی، پمپ فندکی، پمپ ماشینی، پمپ شارژی، پمپ باد باطری خور، موتور باد، کمپروسور باد، تلمبه باد و پمپ سوزنی که برای باد کردن همه وسایل بادی با مارک های اینتکس، بست وی و جیلونگ کاربرد دارد و قابل استفاده است، با برخی از این پمپ ها برای باد کردن بادکنک در جشن های تولد نیز می توانید استفاده کنید.

انواع پمپ باد محصولات بادی اینتکس

پمپ باد دو کاره: پمپ های باد برقی و پمپ باد برقی و فندکی، پمپ شارژی و پمپ باد فندکی دو کاره هستند و همه لوازم بادی  را هم پر و هم خالی می کنند و بدونه نیاز به نیروی مکانیکی شخص باد آنها را هم پر و خالی می کنند که کار با آنها بسیار ساده و راحت است.

پمپ باد برقی متصل به بدنه: بعضی از تخت ها و تشک بادی دارای پمپ باد سرخود هستند که به بدنه چسبیده است و نیازی به خرید پمپ باد جدا ندارند که بیشتر آنها نیز دو کاره مکنده و دمنده هستند و با کارایی ساده که دارند کار مصرف کننده را بسیار راحت کرده اند.

پمپ باد سوزنی: این محصول که کوچکترین و ارزانترین پمپ باد موجود در بازار است فقط برای باد کردن کالاهای بادی کوچک با فضای کم کارایی دارد زیرا به خاطر بدنه کوچکی که دارد قدرت باد کردن یا دمندگی کمتری نسبت به پمپ های دیگر را دارد.

پمپ باد دستی: این پمپ باد یا به اصطلاح تلمبه باد نیز با نیروی شخص کار می کند و چیزی شبیه تلمبه دوچرخه است.

پمپ باد برقی جدا از بدنه: پمپ های باد برقی جدا از بدنه مثل پمپ های متصل به بدنه تخت های بادی دمنده و مکنده عمل می کنند با این تفاوت که از بدنه جدا هستند.

پمپ باد فندکی: پمپ باد فندکی که بیشتر به پمپ ماشینی معروف است با اتصال به فندکی ماشین عمل می کند که این پمپ نیز دوکاره است و وسایل بادی را پر و خالی می کند.

برای دیدن نمونه های پمپ باد اینتکس و بست وی به قسمت دسته بندی محصولات در صفحه اصلی همین سایت نمایندگی اینتکس در تهران مراجعه کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.