پمپ باد مخصوص وان بادی

پمپ باد مخصوص وان بادی

پمپ باد مخصوص وان بادی اینتکس، اینتایم و بست وی مناسب داخل حمام های کوچک و بزرگ وی باشد که این وان های بادی با انواع پمپ باد برقی، پمپ باد دستی، پمپ باد پدالی و شارژی پر و خالی می شوند، در داخل بسته بندی و پک وان بادی اینتکس پمپ باد وجود ندارد و برای باد کردن هر وان بادی و از هر نمایندگی اینتکس اصلی که خرید می نمایید باید یک پمپ باد به سلیقه خودتان انتخاب نمایید البته برای خرید چند وان بادی همان یک پمپ باد کافی می باشد.

پمپ های باد شرکت اینتکس را می توانید از دسته بندی پمپ های سایت اینتکس لند نمایندگی اینتکس در ایران خریداری نمایید که دارای 2 الی 3 سری تبدیل شونده می باشند تا بتوانید با یک پمپ باد چندین محصول بادی اینتکس، بست وی و اینتایم را پر و خالی نمایید.

پمپ های باد دستی و پدالی مکانیکی عمل می کنند و برای پر کردن وان بادی ممکن است خسته کننده و طولانی مدت باشید ولی برای استفاده از پمپ باد سریع و قوی می توانید از بین پمپ باد برقی اینتکس، پمپ باد برقی و فندکی استفاده کنید که سریع وان بادی شما را پر و خالی کنند.

روش استفاده از پمپ باد مخصوص وان بادی اینتکس و اینتایم

نتیجه این است هر پمپ بادی از شرکت اینتکس می تواند باشد ولی از مزیت پمپ های باد برقی و شارژی این است تا حد مناسبی وان را پر می کنند و احتمال ترکیدن یا از سر درز باز شدن آن به صفر می رسد ولی با استفاده از پمپ باد دستی و پدالی که کنترل آن با شخص استفاده کننده می باشد باید با احتیاط وان بادی را پر کنید زیرا یک یا دو بار شارژ اضافه به وسیله این پمپ ها درز و پرس کارخانه را از هم باز می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.