چسب تعمیرات محصولات بادی اینتکس

چسب تعمیرات محصولات بادی اینتکس

چسب تعمیرات محصولات بادی اینتکس از یک بسته یا کیت دو تکه برای تعمیر همه لوازم، وسایل و کالاهای بادی اینتکس، بست وی، اینتایم، جیلونگ و همه مارک های دیگر تهیه شده است.

این کیت آپارات کامل حاوی یک چسب مایع و وصله یا لیبل شیشه ای شفاف بی رنگ از جنس پی وی سی می باشد که به سادگی توسط خود شخص خریدار هم قابل انجام است و ضمنا این چسب های اینتکس در داخل آب نیز برای تعمیر استخر های بادی بدونه نیاز به خالی کردن آب عمل می کند.

روش استفاده از چسب تعمیرات مخصوص محصولات بادی اینتکس ابتدا باید محل صدمه به محصول بادی را تمیز و خشک کنید و سپس با  چسب مخصوص تعمیرات که شامل یک چسب مایع تیوپی و یک رول پی وی سی 20 سانتی است از رول pvc به اندازه نیاز بسته به اندازه سوراخ شدگی و یا پارگی را قیچی کنید و به چسب مایع آغشته کنید بر روی محل پارگی بگذارید و با یک وزنه 5 کیلویی مانند: آجر، کتاب و… آن را تا 4 ساعت تحت فشار بگذارید و اگر این مراحل را به درستی انجام داده باشید حالا محصول شما مانند روز اول تعمیر شده و می توانید از آن استفاده کنید.

روش استفاده چسب تعمیرات محصولات بادی اینتکس

این چسب تعمیرات اینتکس در آب نیز عمل می کند، چسب تعمیرات تخت بادی، تشک های بادی، مبل های بادی، کاناپه بادی، وان بادی، جامپینگ بادی، چادر بادی، قایق بادی ابتدا باید باد محصول را کاملا خالی کنید و بعد کارهایی را که در بالا ذکر کردیم انجام دهید ولی برای تعمیر استخر های بادی، استخر های پیش ساخته و جکوزی های پیش ساخته بادی احتیاجی به خالی کردن آب داخل استخر و یا جکوزی نیست و فقط کافی است که وصله قیچی شده را به چسب مایع آغشته کنید و اگر در قسمت دیواره ها بود وصله را به دیواره از داخل یا بیرون بچسبانید و حدود 15 دقیق با دو دست از هر دو طرف نگه دارید تا محکم به محل صدمه دیده بچسبد و اما اگر پارگی در کف استخر بود وصله چسبی را به کف استخر بچسبانید و با پا بر روی آن فشار بیاورید و مدت 20 دقیقه به همان حالت بمانید تا چسب کامل به بدنه بچسبد و تعمیرات به شکل صحیح انجام شود.

چسب تعمیرات محصولات بادی اینتکس

برای دیدن و نمونه های چسب تعمیرات نمایندگی اینتکس به قسمت منوی محصولات فروشگاه در همین سایت مراجعه کنید و یا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.