چگونه از محصولات بادی استفاده کنیم

چگونه از محصولات بادی استفاده کنیم

چگونه از محصولات بادی استفاده کنیم؟

محصولات بادی اینتکس را می توان به دفعات باد و جمع کرد؟ بله محصولات بادی اینتکس و بست وی را می توان هر جند بار به دفعات باد و جمع نمود، بست وی، اینتایم و جیلونگ طوری طراحی شده اند که می توانید در زمان نیاز آنها را باد کنید و بعد از استفاده باد آنها را خالی کنید و پس از شستشو و خشک کردن در بسته بندی در محلی خشک و هم دمای خانه 27 درجه سانتی گراد جمع و نگه دارای کنید تا در زمان دیگری از آن استفاده کنید.

چگونه از محصولات بادی استفاده کنیم؟

شرکت های تولید کننده محصولات بادی مانند اینتکس و بست وی: استخر های بادی، استخر های پیش ساخته، وان بادی، تخت بادی، تشک بادی، مبل بادی تخت شو، کاناپه بادی تاشو، قایق بادی، جکوزی بادی، چادر بادی و بازی کودک و جامپینگ بادی کودک اغلب این محصولات را از جنس پی وی سی تولید کرده اند تا فضای کمتری را اشغال کنند، سبک، کم حجم و قابل حمل باشند و همچنین کلا پرتابل طراحی شده اند تا مصرف کننده هر زمان نیاز به استفاده داشت آنها را باد کند و پس از استفاده مجددا آنها را جمع آوری کند و قضای اشغال شده را برای کار دیگری مورد استفاده قرار دهد.

سایت فروش اینتکس

نمایندگی فروش محصولات بادی اینتکس یا بست وی در ایران سایت اینتکس لند به عنوان نمایندگی مرکزی، اصلی، رسمی، انحصاری اقدام به فروش همه محصولات، لوازم و وسایل بادی اینتکس و بست وی در ایران که تنها در شهر تهران شعبه دارد و کلیه محصولات بادی را به تمام نقاط ایران ارسال می نماید و افتخار دارد در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

در کنار محصولات بادی اینتکس اقدام به پخش و فروش محصولات بادی بست وی نیز مانند: استخر پیش ساخته، استخر بادی، تخت بادی، تشک بادی، مبل بادی، کاناپه بادی تخت شو، وان بادی کودک و بزرگسال، وان حمام بادی، قایق بادی، کلبه بادی کودک، چادر بادی کودک، چادر بازی کودک، جامپینگ بادی کودک، جکوزی بادی، تشک بادی روی آب، جلیقه بادی کودک، لوازم شنا، لوازم یدکی استخر های پیش ساخته و بادی، پمپ های باد لوازم بادی و پمپ های تصفیه آب استخر نموده است.

مهلت تست محصولات بادی اینتکس

کلیه این محصولات بادی از کارخانه مبدا و تولید کننده 3 بار تست کیفیت می شوند و ما از بابت گارانتی، ضمانت و اصالت کالا کاملا مطمئن هستیم و این محصولات را با 24 ساعت مهلت تست سلامت به خریدار واگذار کنیم و طی این چند سال فروش محصولات بادی از کیفیت آنها خاطر جمع شده ایم که هنوز در این زمینه فعالیت داریم.

شرکت اینتکس به عنوان بزرگترین کمپانی تولید کننده محصولات بادی، آبی و تفریحی خانوادگی اقدام به تولید محصولات زیبا، جذاب و با کیفیتی نموده است که همه برای رفاه و آسایش زندگی بشر مخصوص در این زمان که زندگی دارای سرعت و مشغله های زیادی است طراحی کرده است تا در کنار روزمرگی ها در کنار خانواده و دوستان از تعطیلات و آخر هفته ها لذت ببریم.

همه محصولات بادی intex و bestway را می توانید در سایتهای نمایندگی اینتکس لند و در همین سایت ببینید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.