کاناپه بادی تختخواب شو ساخت کجاست

کاناپه بادی تختخواب شو ساخت کجاست

کاناپه بادی تختخواب شو ساخت کجاست؟ کاناپه یا مبل بادی تختشو با مدل های بست وی و اینتکس 1 نفره و 2 نفره کاملا چینی هستند و در کشور چین تولید می شود، و هیچ تولیدی برای خرید و فروش این محصولات در داخل کشور ایران وجود ندارد و همگی وارداتی هستند.

نمایندگی خرید و فروش مبل بادی تختخواب شو اینتکس

شرکت اینتکس لند نیز به عنوان نمایندگی رسمی و اصلی محصولات بادی اینتکس و بست وی اقدام به واردات این مبل های بادی 5 کاره تاشو 2 نفره و 1 نفره به داخل ایران نموده است که برای منزل و محل کار مناسب و بهترین گزینه می باشند این نمایندگی محصول فوق را با قیمت ارزان در اختیار هم وطنان قرار می دهد، شایان ذکر است که این فروشگاه اینترنتی آنلاین در استان تهران و بلوار مرزداران قرار دارد که امکان خرید غیرحضوری را برای همه شهرستان ها فراهم نموده است.

مزایا و معایب مبل بادی تختشو اینتکس و بست وی

از جمله مزایای مبل های بادی تختخوابشو اینتکس و بست وی وزن و حجم کم آنها می باشد که بسیار راحت و خوشخواب هستند و معایب کاناپه های بادی تخت خواب شو نیز به سوراخ شدن و تک رنگ بودن آنها باز می گردد که اکثر خریداران از اینکه این محصولات بادی تک رنگ هستند و با رنگ بندی دیزاین منزل و محل کار آنها ست نمی شوند گله مند هستند.

خرید کاناپه بادی تخت خواب شو اینتکس

برای باد کردن هوای داخل مبل های بادی تختشو باید یک پمپ باد از پمپ های سایت نمایندگی اینتکس خرید کنید تا بتوانید بدنه آنرا پر و خالی کنید، ضمنا برای دیدن و خرید انواع کاناپه بادی تختشو اینتکس و بست وی می توانید به دسته بندی محصولات بادی همین فروشگاه اینترنتی مراجعه کنید و مدل مورد نظر را انتخاب نمایید.
مبل بادی تختخواب شو ساخت کجاست

ممکن است به این مسئله نیز فکر کرده باشید که این کاناپه بادی ممکن است به سهولت سوراخ و پاره شود در جواب این سوال باید بگوییم که بدنه این مبل ها و کاناپه بادی تختشو از پی وی سی است ولی رویه آن با جیر ضد تعریق پوشانده شده است که بر مقاومت آن افزوده است ولی با این حال چنانچه سوراخ یا پاره شود به وسیله چسب تعمیرات مخصوص مبل بادی تاشو قابل تعمیر و آپارات است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.