کاناپه بادی مارک اینتکس

کاناپه بادی مارک اینتکس

کاناپه بادی مارک اینتکس از مدل محصولات کاملا کار آمد و راحت این شرکت هست که دوکاره و 2 حالته می باشد، کاناپه بادی به دلیل حجم و وزن کم در هر فضایی قابل استفاده است و از آن می توان برای استفاده دائم و استراحت بین روز استفاده کنید.

مبل بادی مارک اینتکس یا مبل بادی تخت خواب شو اصلی دارای دو مدل یک نفره و دو نفره می باشد که سری 2 نفره آن چند برابر بیشتر از سری 1 نفره فروش دارد و این نشان می دهد که بیشتر مردم این محصول را برای استفاده در داخل منزل به جای کاناپه های قدیمی چوبی و فلزی سنگین وزن ترجیح می دهند.

کاناپه بادی مارک اینتکس نیز مانند هر محصولی دارای معایبی هست که می توان به سوراخ شدن یا پارگی در اثر برخورد مستقیم با اشیاء تیز است، باید در زمان باد کردن و بعد از آن در زمان های استفاده مراقب باشید تا هیچ شی تیزی به بدنه پی وی سی آن که دارای رویه مخمل ضد تعریق است برخورد نکند تا سوراخ شود ولی اگر این اتفاق افتاد اصلا جای نگرانی نیست زیرا این محصول نیز مانند دیگر محصولات بادی به سادگی توسط تعمیرکاران شرکت نمایندگی اینتکس لند قابل ترمیم و تعمیر هستند.

مبل بادی تخت خواب شو دو نفره اینتکس برخلاف مبل های تخت شو معمولی از بدنه داخلی دارای فوم یا فنر برخوردار نیستند و در داخل آن هوا وجود دارد که و با وسیله پمپ های باد اینتکس و یا بست وی باد می شود که همان راحتی استفاده مبل ها و تخت های معمولی را دارد.

فروشگاه اصلی کاناپه بادی تخت شو

انواع کاناپه بادی و مبل بادی تخت شو یک نفره و دو نفره اینتکس و بست وی را می توانید در قسمت دسته بندی محصولات دسته مبل بادی در همین سایت نمایندگی اینتکس در ایران ببینید و اقدام به خرید از فرشگاه اصلی اینتکس در تهران نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.