اینتکس چیست؟ کمپانی بزرگ چینی تولید کننده محصولات بادی تفریحی از جمله: تخت خواب بادی، تشک بادی، کاناپه تخت شو، مبل بادی، قایق بادی، استخر بادی و پیش ساخته، جکوزی بادی، جامپینگ بادی کودک، وان بادی و پمپ های باد که برای باد کردن محصولات فوق کارایی دارد فعالیت دارد.

داخل بیشتر این محصولات بادی با پمپ ها باد از هوا پر می شود تا مورد استفاده قرار گیرد و بعضی از این محصولات بادی نیستند مانند: استخر های پیش ساخته که با فریم های فلزی به هم مونتاژ می شوند.

کمپانی بزرگ اینتکس چین در سال 1975 میلادی برای اولین بار از ساخت یک توپ بادی ساحلی شروع به ساخت کرد و بعد از چند دهه به این حجم از فروش که محصولات خود را به کل نقاط جهان ارسال کند رسیده است.

هدف کمپانی اینتکس از ساخت محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه، برای راحتی و سرگرمی مردم جهان می باشد، محصولات این شرکت در چرخه تولید و کنترل نهایی بارها آزمایش و کنترل می شوند تا استانداردهای جهانی را برآورده کنند.

شرکت هایی مانند: انجمن آب و هوای جهانی، شرکت صلیب سرخ آمریکا، کمیسیون ایمنی کالای مصرف کننده ایالات متحده و بسیاری از شرکت های اروپایی مانند: اسپانیا و فرانسه بر روی این محصولات نظارت دارند تا تا شما و خانواده تان محصولات با کیفیت و ایمنی را دریافت کنید.

در زیر به تعدادی از استانداردهای جهانی کسب شده توسط شرکت اینتکس اشاره کرده ایم.
استاندارد: ANSI_4 برای استخر های پیش ساخته
استاندارد: EC محدودیت های مواد شیمیایی
استاندارد: EN71 اروپا برای لوازم بازی کودکان
استاندارد: ISO 6185_1 استاندارد بین المللی برای قایق های بادی
استاندارد: NMMA_ABYC  آمریکا برای قایق های بادی
استاندارد: UL1450 برای پمپ های برقی

می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و این استاندارد ها به سایت اصلی آن با نام intexcorp.com مراجعه کنید یا با ما در تماس باشید.

افتخار ما این است که به عنوان نمایندگی اینتکس در ایران محصولات این کمپانی را در اختیار هموطنانمان قرار می دهیم.

برای خرید و دیدن کلیه محصولات بادی به قسمت دسته بندی های سایت اینتکس لند شعبه تهران مراجعه کنید.