تعمیر مبل بادی اینتکس

تعمیر مبل بادی اینتکس

تعمیر مبل بادی اینتکس و مبل های بادی بست وی در خدمات پس از فروش نمایندگی مرکزی و اصلی محصولات بادی اینتکس در ایران با ارزان ترین قیمت و سریع ترین زمان ممکن انجام می شود تا وسایل بادی خریداری شده مشتریان اینتکس یک بار مصرف نشود و تا زمانی که قابل استفاده باشد آپارات شود و دوباره قابل استفاده شود.

مبلمان بادی 1 نفره یا 2 نفره از کارخانه های تولیدی اینتکس و یا بست وی اصلی که در خارج از ایران در کشور چین تولید می شود و نمایندگی های آن در ایران تعداد بسیار کمی می باشد که کار تعمیرات این مبل ها باید تخصصی و اصولی انجام شود تا خریدار که این برند خارجی را خرید می کند خیالش از بابت خدمات پس از فروش راحت باشد.

تعمیر انواع مبل بادی خانگی، مبل بادی کنار استخری، مبل بادی تاشو دوکاره تخت خواب شو با چسب های تعمیرات مخصوص پی وی سی و جیر و دستگاه های پرس مخصوص که تعمیر این لوازم بادی را حتمی و ساده نموده است.

تعمیر مبل بادی اینتکس در منزل

ضمنا اگر می خواهید خودتان کار تعمیرات مبل بادی اینتکس یا بست وی را انجام دهید می توانید با خرید چسب تعمیرات مخصوص مبل بادی که دارای یک پک کامل تعمیرات از جمله چسب مایع و وصله بی رنگ می باشد به سادگی مبل بادی خود را آپارات کنید در زیر روش تعمیر مبل بادی اینتکس را توضیح می دهیم:

ابتدا محل نشتی را پیدا کنید و باد داخل مبل بادی را خالی کنید، از چسب مایع به اندازه کافی بر روی محل سوراخ شدگی بریزید و از وصله رولی به اندازه نیاز قیچی کنید و بر روی آن قرار دهید سپس با یک جسم صافی به وزن 5 کیلوگرم تا 3 ساعت آن را تخت فشار قرار دهید، با این کار مبل بادی شما کامل تعمیر شده و می توانید بعد از چند ساعت از آن استفاده کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.