تولید کننده مبل شنی

تولید کننده مبل شنی

مبل شنی در ایران چند کارخانه در تهران هستند که اقدام به تولید و پخش این مبل ها نموده اند شرکت اینتکس لند یعنی همین وب سایت فروشگاه اینترنتی ما نیز به عنوان یکی از تولید کننده های مبل های راحتی یکنفره، دو نفره و سه نفره یونولیتی این محصول را به کل کشور ارسال می کنیم.

مبل های شنی چقدر استاندارد هستند؟

مبلهای شنی و هپی چیر از رویه چرم و پارچه تولید می شوند که در داخل آنها گرانول مبل شنی یا همان فوم یونولیت پر وی شود که قابل انعطاف و راحتی بالایی دارند مواد داخل مبل ها با نشستن افراد تغییر حالت داده و با هرطور نشستن فرد اورگونومی بدن او را در حالت طبی و طبیعی حفظ می کند تا به هیچ وجه احساس کمر درد یا بدن درد نداشته باشند.
تولید کننده مبل شنی

انواع مدل های مبل شنی

مبل های هپی چیر یونولیتی در همه رنگ ها به سفارش خریدار تولید می شوند و در اسرع وقت برای آنها ارسال خواهد شد، مبل های شن دار با توجه به راحتی و زیبایی که دارند در برابر مبل های غیر شنی واقعا ارزان هستند که با روکش ها چرم و پارچه مبلی مخملی، مازراتی، کتان، میکروفایبر، نخی و جیر در مدل های معمولی، پشتی دار، 1 نفره بزرگ سایز، 2 نفره و 3 نفره ساخته می شوند.

نمایندگی مبلهای شنی در ایران

ما به عنوان نمایندگی مبل شنی در ایران همه جوانب کیفیت در حین تولید و کنترل کیفیت نهایی را مد نظر خواهیم داشت تا بهترین مبل با رنگ مورد نظر خریدار را در اختیار آنها قرار دهیم این مبلمان در همه رنگ ها تولید می شود که زمان تحویل رنگ سفارشی مشتری حدود 2 یا 3 روز خواهد بود البته در انبار کارخانه و فروشگاه همیشه تعدادی رنگ پر فروش به صورت روتین وجود دارد که اگر فردی این رنگ ها را انتخاب نمود همان روز سفارش برایشان ارسال گردد.

خرید مبل هپیچیر شنی یونولیتی

برای خرید انواع مبل هپی چیر در تولید کننده مبل شنی اینتکس لند تهران، مرزداران می توانید به دسته بندی محصولات مراجعه کنید و یا با شماره های درج شده در سایت 02144204854 تماس بگیرید و تلفنی ثبت سفارش کنید، ضمنا این مبل ها به وسیله پست و تیپاکس برای کل ایران ارسال خواهد شد به این معنی که به غیر از تهران همه شهر های دیگر نیز امکان خرید از این فروشگاه اینترنتی را خواهند داشت.
تولید کننده مبل شنی ارزان

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.