روش استفاده از قرص کلر استخر

روش استفاده از قرص کلر استخر

روش استفاده از قرص کلر استخر بزرگ بتنی و پیش ساخته، قرص کلر تصفیه آب رنگ دانه دار 200 گرمی، 1 کیلویی یا قرص های کلر استخر سکه ای آنزیم دار را باید حتما در داخل مخزن و شناور قرص کلر آب استخر استفاده کنید زیرا مواد شیمیایی حاصل از این قرص کلر رنگ بدنه استخر های پیش ساخته اینتکس و حتی رنگ داخل استخر های بتنی را از بین می برد به همین دلیل باید حتما در داخل مخزن پلاستیکی قرص کلر اینتکس قرار داده شوند تا به مرور در داخل آب حل شود تا علاوه بر عملکرد بهتر برای گندزدایی، ضدعفونی کردن و نظافت آب استخر ها به بدنه آنها نیز آسیب نرسانند.

 

قرص کلر چیست و روش استفاده از چگونه است؟

قرص های کلر استخر از کارایی ترین لوازم جانبی استخر اینتکس از ترکیب چند مواد شیمیایی ساخته می شود که برای گندزدایی، ضدعفونی کردن، جلوگیری از رشد باکتری و جلبک کاربرد دارد همچنین باعث سفید و تمیز ماندن آب استخر های پیش ساخته و بتنی می شود، از قدیم الایام در داخل استخر های عمومی و خصوصی از پودر های کلر استفاده می شده که علاوه بر خطرناک بودن در حین استفاده که وارد مشام افراد می شده رنگ استخر را خراب نموده و قیمت گرانتری نیز دارد اما به مرور زمان با ساخت قرص های کلر ساده و بعد ها قرص های کلر آنزیم دار کات کبود دار با رنگ دانه های آبی رغبت مردم به خرید قرص های کلری را بیشتر نموده است.

 

توجه داشته باشید که انداختن قرص کلر کات کبود دار به تنهایی در داخل آب استخر های برزنتی علاوه بر اینکه رنگ بدنه را می برد آن قسمت را دچار پوسیدگی می کند و عمر آن را کوتاه می کند و اینکه هرگز نباید در داخل استخر های برزنتی از پودر کلر برای تصفیه و ضد عفونی کردن آب استخر استفاده کنید، هر عدد قرص کلر برای یک استخر 20 هزار لیتری تا یک هفته مناسب است و در صورت بزرگ بودن حجم استخر باید تعداد قرص ها را بیشتر کنید.

 

بهترین روش استفاده از قرص کلر استخر بدونه مخزن

ضمنا می توانید در صورت نداشتن مخزن قرص کلر ابتدا آن را در داخل ظرفی کاملا حل کنید و در تمام سطح آب استخر بپاشید و یا اینکه قرص کلر را در داخل ظرف پلاستیکی شبیه سبد قرص کلر اینتکس بگذارید.

برای خرید انواع قرص کلر رنگ دانه دار استخر و مخزن قرص کلر آن می توانید از قسمت دسته بندی لوازم جانبی استخر پیش ساخته در این سایت، نمایندگی اینتکس در ایران اقدام به خرید نمایید.

برای استفاده به اندازه از قرص های کلر حتما بروشور یا دستورالعمل مربوط به کارخانه قرص کلر خریداری شده را مطالعه کنید اما یک فرمول کلی در بین همه فروشندگان و مصرف کنندگان است که برای هر 20 هزار لیتر آب استخر 1 عدد قرص 200 گرمی به مدت یک هفته کافی است و طبق تجربیات خریداران و متخصصین تاسیسات استخر های پیش ساخته و بتنی از میزان همیشه جواب گو بوده است.

جمع بندی:

چنانچه بعد از یک هفته هنوز قرص کلر مصرفی تمام و حل نشده بود طبق روش و طریق مصرف بالا یک قرص دیگر به آب اضافه کنید تا آب استخر ضدعفونی و تمیز بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.