روش استفاده از چسب تعمیرات اینتکس

روش استفاده از چسب تعمیرات اینتکس

روش استفاده از چسب تعمیرات اینتکس ابتدا باید محل صدمه به محصول بادی را تمیز و خشک کنید و سپس با  چسب مخصوص تعمیرات که شامل یک چسب مایع تیوپی و یک رول پی وی سی 20 سانتی است از رول pvc به اندازه نیاز بسته به اندازه سوراخ شدگی و یا پارگی را قیچی کنید و به چسب اینتکس اصلی آغشته کنید بر روی محل پارگی بگذارید و با یک وزنه 5 کیلویی مانند: آجر، کتاب و… آن را تا 4 ساعت تحت فشار بگذارید و اگر این مراحل را به درستی انجام داده باشید حالا محصول شما مانند روز اول تعمیر شده و می توانید از آن استفاده کنید.

استفاده از چسب تعمیرات اینتکس

این چسب تعمیرات اینتکس در آب نیز عمل می کند، برای تعمیر تخت خواب بادی، تشک های بادی، مبل های بادی، کاناپه بادی، وان بادی، جامپینگ بادی، چادر بادی، قایق بادی ابتدا باید باد محصول را کاملا خالی کنید و بعد کارهایی را که در بالا ذکر کردیم انجام دهید.

 

روش استفاده از چسب تعمیرات اینتکس

 

تعمیرات با چسب مخصوص اینتکس

برای تعمیر استخر های بادی، استخر های پیش ساخته و جکوزی های پیش ساخته بادی احتیاجی به خالی کردن آب داخل استخر و یا جکوزی نیست و فقط کافی است که وصله قیچی شده را به چسب مایع آغشته کنید و اگر در قسمت دیواره ها بود وصله را به دیواره از داخل یا بیرون بچسبانید و حدود 15 دقیق با دو دست از هر دو طرف نگه دارید تا محکم به محل صدمه دیده بچسبد و اما اگر پارگی در کف استخر بود وصله چسبی را به کف استخر بچسبانید و با پا بر روی آن فشار بیاورید و مدت 20 دقیقه به همان حالت بمانید تا چسب کامل به بدنه بچسبد و تعمیرات به شکل صحیح انجام شود.

 

در صورت هرگونه نیاز به راهنمایی در مورد استفاده از چسب های اینتکس با شماره های موجود در همین سایت با همکاران ما در قسمت تعمیرات نمایندگی اینتکس لند در تماس باشید.

برای خرید چسب تعمیرات مخصوص همه محصولات بادی اینتکس و بست وی به قسمت منوی محصولات مراجعه کنید و از همان جا چسب تعمیرات را به سبد خریدتان اضافه و خرید کنید و یا کد 59632 را در قسمت جستجوی سایت وارد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.