پمپ باد تخت بادی چگونه کار میکند

پمپ باد تخت بادی چگونه کار میکند

پمپ باد تخت بادی چگونه کار میکند؟

ممکن است بعد از خرید یک تخت خواب بادی یک نفره یا دو نفره اینتکس یا بست وی و بعد از آوردن آن به خانه یا محلی که می خواهید آن را نصب و استفاده کنید برای باد کردن آن به دردسر بیفتید، زیرا اغلب فروشنده ها روش کار با پمپ باد برقی متصل به بدنه اینتکس را برای خریدار توضیح نمی دهند با این تصور که کار با آن پمپ ها بسیار ساده است و خود خریدار روش آن را پیدا خواهد کرد که این یک تصور اشتباه از سمت فروشنده های غیر حرفه ای است زیرا خیلی از خریداران اگر کار با پر کردن تخت ها را خود به خود پیدا کنند اکثرا از اینکه این پمپ باد قابلیت خالی کردن هوای داخل آن را نیز دارد تا مدت ها بی اطلاع هستند.

همچنین در داخل بسته بندی تخت خواب های بادی نیز هیچ بروشور یا کتابچه آموزش نصب تخت بادی به زبان ایرانی و فارسی و جود ندارد و حالا ما می خواهیم در این مقاله تمام کلیات و جزییات روش نصب و کار با پمپ باد برقی سرخود تخت های اینتکس و بست وی را توضیح دهیم.

روش استفاده و کار با پمپ باد برقی متصل به تخت بادی

پمپ باد تخت بادی چگونه کار میکند؟
تخت های بادی اینتکس و بست وی با مکانیزم شبه به هم ساخته شده اند یعنی پر و خالی کردن آنها با پمپ های سرخود مانند همدیگر است پس این توضیحات برای خریداران تخت بادی هر دو کمپانی تولید کننده کاربرد دارد و یکسان است.

ابتدا باید زیر محل نصب تختخواب را تمیز کنید و مطمئن شوید هیچ شی تیز در آنجا و جود ندارد، بعد از باز کردن تخت از داخل بسته بندی آن را کاملا باز کنید در قسمت عرض تخت بادی یک پمپ باد می بینید که سیم برق آن در داخل یک جعبه درب دار کنار دکمه روشن و خاموش و جود دارد با باز کردن آن درب سیم برق را از داخل آن خارج کنید و به پریز برق متصل کنید توجه داشته باشید که بعضی از این مدل ها دارای سه شاخه برق هستند که باید برای آنها تبدیل سه شاخه به دو شاخه تهیه کنید.

بعد از اتصال سیم برق پمپ باد اینتکس به پریز یک ولوم باد دایره ای شکل را می بینید که قابل چرخش به سمت راست و چپ است برای باد کردن باید این ولوم را به سمت راست بچرخانید و سپس دکمه روشن را بزنید به این صورت پمپ شروع به باد کردن تخت بادی اینتکس یا بست وی شما می کند که تقریبا بعد از 5 دقیقه صدای پمپ عوض می شود که به معنی پر شدن فضای تخت می باشد، همچنین می توانید مدت زمان 5 دقیقه تایم بگیرید و تخت را با طبق دقیقه خاموش کنید.

خالی کردن تخت بادی با پمپ باد سرخود

برای خالی کردن آن نیز بر عکس همین کار را انجام دهید به این صورت که سیم پمپ باد اینتکس را به برق بزنید ولوم باد را به سمت چپ بچرخانید و سپس دکمه خاموش را بزنید تا زمانی که کل باد آن خالی شود و و حالا تخت خواب بادی را تا بزنید و در ساک حمل و یا در جعبه آن قرار دهید.

برای خرید انواع پمپ باد اینتکس و بست وی مجزا و تعمیر پمپ های باد تخت بادی با شماره های داخل سایت اینتکس لند نمایندگی اینتکس در تهران تماس بگیرید و یا به فروشگاه اینترنتی ما به آدرس درج شده در سایت اصلی اینتکس همین سایت به آدرس تهران ، بلوار مرزداران مراجعه کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.