پمپ باد تخت بادی چگونه کار میکند

پمپ باد تخت بادی چگونه کار میکند

پمپ باد تخت بادی چگونه کار میکند؟

ممکن است بعد از خرید یک تخت خواب بادی یک نفره یا دو نفره اینتکس یا بست وی و بعد از آوردن آن به خانه یا محلی که می خواهید آن را نصب و استفاده کنید برای باد کردن آن به دردسر بیفتید، زیرا اغلب فروشنده ها روش کار با پمپ باد برقی متصل به بدنه اینتکس را برای خریدار توضیح نمی دهند با این تصور که کار با آن پمپ ها بسیار ساده است و خود خریدار روش آن را پیدا خواهد کرد که این یک تصور اشتباه از سمت فروشنده های غیر حرفه ای است زیرا خیلی از خریداران اگر کار با پر کردن تخت ها را خود به خود پیدا کنند اکثرا از اینکه این پمپ باد قابلیت خالی کردن هوای داخل آن را نیز دارد تا مدت ها بی اطلاع هستند.

همچنین در داخل بسته بندی تخت خواب های بادی نیز هیچ بروشور یا کتابچه آموزش نصب تخت بادی به زبان ایرانی و فارسی و جود ندارد.

برای خالی کردن آن نیز بر عکس همین کار را انجام دهید به این صورت که سیم پمپ باد اینتکس را به برق بزنید ولوم باد را به سمت چپ بچرخانید و سپس دکمه خاموش را بزنید تا زمانی که کل باد آن خالی شود و و حالا تخت خواب بادی را تا بزنید و در ساک حمل و یا در جعبه آن قرار دهید.

برای خرید انواع پمپ باد اینتکس و بست وی مجزا و تعمیر پمپ های باد تخت بادی با شماره های داخل سایت اینتکس لند نمایندگی اینتکس در تهران تماس بگیرید و یا به فروشگاه اینترنتی ما به آدرس درج شده در سایت اصلی اینتکس همین سایت به آدرس تهران ، بلوار مرزداران مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد و هرگونه استفاده از مطالب این فروشگاه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.